Moje ulubione akcesoria podróżne: Przewodnik po lekkim pakowaniu i podróżowaniuNajlepszą częścią podróżowania jest odkrywanie nowych miejsc i kultur. Najgorszą częścią podróżowania jest proces docierania tam. Jestem pewien, że już wiesz, jak denerwujące może być spakowanie wszystkiego, czego potrzebujesz do podróży. Lekkie pakowanie jest kluczowe, ponieważ sprawia, że podróżowanie jest o wiele bardziej przyjemne. W końcu, kto chce być obciążony ciężkim bagażem? Ten artykuł omawia niektóre z najlepszych akcesoriów podróżnych, które sprawią, że pakowanie i podróżowanie będzie o wiele łatwiejsze. Każdy z tych przedmiotów jest lekki i kompaktowy, dzięki czemu będziesz miał dużo miejsca w swoim bagażu również na inne niezbędne rzeczy!

Adapter podróżny

Jest to jeden z najważniejszych akcesoriów podróżnych. Upewnij się, że jest kompatybilny z napięciem w miejscu docelowym, w przeciwnym razie możesz skończyć smażąc swoją elektronikę. Należy również szukać adaptera podróżnego z wbudowaną ochroną przeciwprzepięciową, aby chronić swoje urządzenia przed uszkodzeniem. Jeśli podróżujesz za granicę, pamiętaj o konwerterze napięcia, aby Twoje urządzenia działały prawidłowo. Konwerter gniazdkowy można podłączyć do każdego normalnego gniazdka, ale przekształca on napięcie na odpowiedni poziom dla kraju, który odwiedzasz. Ten adapter podróżny jest świetny do podłączania wielu urządzeń do jednego gniazdka, co jest pomocne, gdy dzielisz pokój podczas podróży.

Oczyszczacz powietrza

Jeśli jesteś wrażliwy na kurz lub dym, to dobry oczyszczacz powietrza może zrobić świat różnicy podczas podróży. Oczyszczacz powietrza ma wymienne filtry, które usuwają alergeny z powietrza, więc będziesz mógł łatwiej oddychać. Ten oczyszczacz powietrza zawiera filtr węglowy do usuwania zapachów, filtr HEPA do wychwytywania cząstek oraz filtr UV do zabijania zarazków. Można wybrać ustawienia niskie, średnie i wysokie dla różnych środowisk. Działa on również jako nawilżacz, aby utrzymać skórę w stanie nawilżenia, a także posiada tryb uśpienia dla cichej pracy. Oczyszczacze powietrza świetnie sprawdzają się w małych pokojach hotelowych, lokalach wynajmowanych przez Airbnb i hostelach. Są szczególnie przydatne, jeśli masz alergię na pewne rzeczy, np. zwierzęta domowe. Pamiętaj, aby wyłączać oczyszczacz powietrza, gdy go nie używasz, aby uniknąć marnowania energii. Ten konkretny model jest bardzo cichy i energooszczędny.

Plecak

Walizka w stylu plecaka, taka jak ta, jest świetna na krótkie wycieczki, kiedy nie chcesz sprawdzać torby. Ma tonę przegródek, aby wszystko było zorganizowane, więc będziesz w stanie znaleźć wszystko w kilka sekund. Ma również przegrodę na laptopa, ukrytą kieszeń na kosztowności i obszar zapinany na zamek błyskawiczny na brudne ubrania. Ta walizka jest lekka i trwała, więc będzie służyć przez lata. Niektórzy podróżnicy wolą plecak na kółkach ze względu na łatwość poruszania się. Ten model zawiera wbudowany uchwyt na bagaż, więc możesz go używać jako walizki, gdy musisz zabrać go na lotnisko. Posiada również wiele przegródek ułatwiających organizację.

Karta bankomatowa i globalny portfel

Zawsze powinieneś używać podróżniczej karty kredytowej, aby zdobywać darmowe mile i punkty na przyszłe podróże. Karta gotówkowa, jak ta, jest dobrym pomysłem w sytuacjach, gdy nie masz pewności, czy zaufać nowemu urządzeniu. Ta karta gotówkowa nie ma opłat za przekroczenie konta i oferuje jedną bezpłatną wypłatę w miesiącu w bankomacie w każdym kraju. Ten globalny portfel to dobry sposób na śledzenie swoich wydatków podczas podróży. Podwaja się on również jako przedpłacona karta debetowa, więc możesz wypłacać gotówkę z bankomatów bez obaw, że zostaniesz oszukany. Ten portfel pozwala monitorować wydatki i ustalać dzienne limity wydatków.

Earbuds

Jeśli podróżujesz samolotem, będziesz potrzebować słuchawek z funkcją redukcji hałasu, aby zablokować hałas silników odrzutowych. Możesz również podłączyć je do aplikacji do nauki języków obcych w swoim telefonie, dzięki czemu będziesz mógł uczyć się nowych języków w podróży. Te wkładki douszne z funkcją redukcji szumów są lekkie i wystarczająco wygodne, aby nosić je przez wiele godzin. Słuchawki douszne są również dobrą alternatywą, jeśli wolisz unikać słuchania muzyki z wkładkami dousznymi w otwartych przestrzeniach. Jeśli chcesz wybrać bardziej masywną opcję, te słuchawki z redukcją szumów oferują świetną jakość dźwięku i wbudowany mikrofon do dzwonienia bez użycia rąk.

Podróżowanie to świetny sposób na poszerzenie swoich horyzontów i poznanie nowych kultur. Chociaż może to być dużo zabawy, może być również stresujące i męczące. Biorąc pod uwagę te akcesoria podróżne, będziesz lepiej przygotowany do podróży i będziesz miał łatwiejszy czas. Pamiętaj, że podróż jest tak samo ważna jak miejsce docelowe. Te akcesoria podróżne sprawią, że Twoja podróż będzie o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.