Lekkie plecaki dla idealnej pieszej przygodyPrawdopodobnie spędzisz dużo czasu z plecakiem podczas swoich pieszych wycieczek. Posiadanie odpowiednich lekkich plecaków dla idealnej przygody turystycznej może być różnicą między posiadaniem niesamowitej wycieczki a posiadaniem takiej, która pozostawia cię obolałym, wyczerpanym i obawiającym się kolejnej wędrówki. Jeśli zamierzasz spędzać godziny z plecakiem na co dzień, ważne jest, abyś wybrał taki, który jest wygodny i lekki bez kompromisów w zakresie funkcji i pojemności przechowywania. Ostatnią rzeczą, którą chcesz, jest posiadanie torby, która czuje się tak, jakby ważyła tyle, ile ty po kilku dniach! Mając na uwadze wszystkie te rzeczy, skompilowaliśmy tę listę lekkich plecaków dla idealnej przygody turystycznej. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś kompaktowego na dzienne wycieczki, czy czegoś bardziej znaczącego dla tych przedłużonych wycieczek kempingowych, mamy cię pokryte.

Słowo o ultralekkim sprzęcie do plecaków

Jeśli chodzi o wybór odpowiednich plecaków do wędrówek, pierwszą rzeczą, którą musisz rozważyć, jest rodzaj materiału użytego do wykonania plecaka. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją dwa główne rodzaje plecaków: te wykonane z tkanin syntetycznych i te wykonane z tkanin naturalnych. W zależności od rodzaju planowanych wędrówek, warto poszukać plecaków wykonanych z tkanin naturalnych (tytanu, spandexu lub włókien naturalnych), ponieważ tkaniny syntetyczne nie są oddychające i mogą powodować poważne otarcia, zwłaszcza gdy się pocisz lub wędrujesz w gorących lub wilgotnych warunkach. Ultralekkie plecaki są również idealne dla tych, którzy wędrują w obszarach o ograniczonej przestrzeni lub na wielodniowych wędrówkach, gdzie musisz nosić wszystko ze sobą.

Najlepsze lekkie plecaki do wędrówek

Jak w przypadku wszystkich rzeczy w życiu, dostajesz to, za co płacisz, więc nie wybieraj po prostu najtańszego plecaka, jaki możesz znaleźć; ważne jest, aby upewnić się, że wybierasz wysokiej jakości lekki plecak. Jeśli okaże się, że wymieniasz swoją torbę co roku, prawdopodobnie nie jest warta pieniędzy, które wydajesz. Istnieje kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze lekkiego plecaka do wędrówek.

Pierwszym z nich jest rodzaj materiału użytego do wykonania torby; będzie to zależało od osobistych preferencji, chociaż naturalne tkaniny, takie jak spandex lub tytan, są lekkie, oddychające i wygodne. Jeśli chodzi o pojemność i funkcję przechowywania, musisz rozważyć, ile przedziałów będzie miała torba i jaki rozmiar ma każdy przedział (np. Liczba i rozmiar kieszeni, rozmiar głównej komory itp.) Zapewni to, że masz wystarczająco dużo miejsca do przechowywania, aby przenieść wszystko, czego potrzebujesz i że nic nie zostanie zgniecione lub zgniecione.

Osprey Ultralite Computer Backpack

Ten elegancki, stylowy i lekki plecak turystyczny został zaprojektowany z myślą o nowoczesnym wędrowcu i jest w pełni załadowany funkcjami. Jest to również jeden z najbardziej wygodnych plecaków na naszej liście, więc masz gwarancję niesamowitego doświadczenia podczas wędrówki. Plecak Osprey Ultralite Computer Backpack jest wykonany z lekkiego nylonu ripstop, który jest odporny na rozdarcia i wysoce wodoodporny. Posiada również wyściełane plecy, aby zmniejszyć ryzyko powstawania otarć. Plecak można rozpiąć i całkowicie otworzyć, dzięki czemu można go rozłożyć i zobaczyć, co mamy w środku bez konieczności grzebania w nim. Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy podróżują z laptopem lub tabletem. W górnej części torby znajduje się również kieszeń podróżna, która zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych przedmiotów.

Excalibur UltraLight Komputerowy plecak turystyczny

Excalibur to marka, która jest dobrze znana w społeczności wędrowców i ten lekki plecak turystyczny nie jest wyjątkiem. Obciążony funkcjami i funkcjonalnością, ten plecak jest dostępny w dwóch różnych rozmiarach, więc możesz wybrać najlepszą opcję dla siebie. Plecak został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych turystach, posiada wodoodporny materiał nylonowy, który jest łatwy do czyszczenia i ma wyściełane plecy, aby zapobiec otarciom. Excalibur posiada również dużą komorę główną z kilkoma mniejszymi kieszeniami, co ułatwia organizację sprzętu. Plecak posiada również odpinany i regulowany pasek na ramię, wbudowaną kieszeń na laptopa, kieszeń wewnętrzną i kieszeń boczną.

Merax Lightweight Hiking Backpack

Merax to idealny plecak turystyczny dla świadomego budżetu backpackera. Chociaż nie ma wszystkich dzwonków i gwizdków wysokiej klasy plecaka, nadal ma wystarczająco dużo miejsca na wszystko, czego potrzebujesz na wycieczkę. Ten lekki plecak turystyczny jest wykonany z trwałego i wodoodpornego poliestru i ma dużą główną komorę z kilkoma mniejszymi kieszeniami. Plecak Merax Lightweight Hiking Backpack ma również wyściełane plecy, aby zmniejszyć ryzyko otarć i jest wyposażony we wbudowany rękaw komputerowy, w którym można przechowywać laptopa lub tablet. Ten plecak posiada również regulowany i oddychający pasek na ramię, który został zaprojektowany tak, aby

Jest tak wiele powodów, aby wybrać się na wędrówkę, w tym uzyskać kształt i spędzić czas w naturze. A najlepszym sposobem, aby uzyskać jak najwięcej ze swojej pieszej wycieczki, jest upewnienie się, że masz odpowiedni sprzęt. Obejmuje to właściwy plecak do wędrówek. Wybór odpowiedniego plecaka jest ważną częścią planowania przygody z wędrówkami. Jeśli chodzi o wybór odpowiednich plecaków do wędrówek, istnieje kilka rzeczy do rozważenia. Pierwszą z nich jest rodzaj materiału użytego do wykonania torby. Drugą jest pojemność i funkcjonalność plecaka.